BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grožio paslaptys

Veido priežiūra

okeanija ● 2012-12-17

Skaistus veidas moteriai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir, žinoma, grožio. Gyvename streso kupiną gyvenimą, kuris tiesiogiai veikia mūsų veido odą. Atsiradusios raukšlės, pakitusi paakių odos spalva ir elastingumas sendina mus kur kas greičiau nei natūrali laiko tėkmė.
Nuolatos skubame. Darbas, šeima, draugai, naminiai gyvūnai, maisto ruoša, namų tvarkymas, serialas… sau laiko neberandame, todėl veido oda tampa ne tokia šviesi ir spinduliuoja tą turimą vidinį grožį. Kaip galime situaciją ištaisyti? Ne, darbo mesti nereikia, negadinkite ir santykiu atsisakydami namų ruošos darbų. Tiesiog skirkite šiek tiek laiko profesionaliai veido priežiūrai.
Veido priežiūra yra viena iš populiariausių paslaugų daugumoje grožio klinikų. Tarp jų yra ir grožio ir estetikos klinika OKEANIJA. Čia klientų laukia patyrusi kosmetologė Rimantė Žiemelytė su savo komanda.
Veido priežiūra prasideda nuo kruopščios analizės ir problemų nustatymo. Tada galima pereiti prie konkrečių procedūrų. Daugybę moterų kamuoja veido spuogai – aknė. Jų gydymas yra gana sudėtingas procesas, kamuojantis tiek mergaites, tiek suaugusias moteris. Taip pat dėl šios problemos kreipiasi ir vyrai. Kosmetologai patars, kaip gydyti šią odos ligą, taip pat pasinaudos specialiai šiai ligai sukurta kosmetika, kuri yra itin efektyvi ir profesionali. Teisingai gydant odą, galima pasiekti įspūdingų rezultatų.
Kita populiari veido priežiūros procedūra yra odos valymas įvairių kaukių pagalba. Kaukės šviežina, atgaivina odą, padaro ją skaistesnę ir švelnesnę.
Su amžiumi moters veide atsiranda raukšlės. Sakoma, kad kiekviena raukšlė atsiranda po didelio streso ir išgyvenimų, su kuriais viduje kovojama ilgai. Profesionali kosmetika ir kosmetologė gali koreguoti tiek giliąsias, tiek mažąsias raukšles, taip pat atlikti kitas priešraukšlines procedūras. Svarbiausiai, kad jos būtų atliekamos su efektyvia ir profesionalia kosmetika, kuri garantuoja ilgalaikį poveikį. Trumpalaikiu raukšlių slėpimu gali užsiimti visažistai su kilogramu kosmetikos, o grožio klinikos specialistai ir dermatologai stengiasi padėti iš esmės – gydyto odą, kad raukšlės dingtų.
Rūpinkitės savo veido oda ne tik grožio klinikose, bet ir namuose. Mes galime padėti išspręsti problemą su odos ligomis, raukšlėmis, tačiau neturime jaunystės eliksyro… Jei po procedūrų veido oda neprižiūrima tinkamai, nepadės nė šimtai procedūrų. Jūsų grožis yra kuriamas Jūsų pačių, kosmetologai yra tik kuklūs patarėjai ir padėjėjai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Veido priežiūra"

Rašyti komentarą