BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grožio paslaptys

Rankų ir kojų priežiūra

okeanija ● 2013-01-30

Rankų bei kojų oda patiria bemaž didžiausią aplinkos poveikį. Jų oda itin dažnai išsausėja, atsišerpetoja, pasidaro šiurkšti, o rimtesniais atvejais – dar ir skausminga. Ypač dažnai tokie negalavimai pasireiškia žiemos laikotarpiu, kuomet žvarbus oras itin smarkiai kenkia ir taip jautriai mūsų kūno odai. Tačiau tiek diskomfortui, tiek rimtoms dermatologinėms ligoms kelią užkirs tinkama rankų ir kojų priežiūra. Grožio ir estetikos centras OKEANIJA siūlo ne tik rankų ir kojų priežiūros paslaugas, tačiau ir lazerinės procedūros.

Vistik nereikėtų manyti, jog prižiūrėtos rankos reiškia tiesiog švelnią odą. Daug apie žmogaus sveikatą pasako ir jo nagai, kurie taip pat reikalauja priežiūros. Grožio ir estetikos centras OKEANIJA siūlo rankų SPA, parafino, šveitimo procedūras, skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurios atgaivins pavargusią rankų odą. Taip pat įvairūs sveikatingumo centrai siūlo ir įvairaus manikiūro paslaugas – su lakavimu, be lakavimo, ilgalaikį gelinį lakavimą. Pasilepinus šiomis paslaugomis jūsų rankos bus gražios ir švelnios, o nagai – nepriekaištingi. Juk rankos yra viena iš kūno dalių, kurias pirmiausiai pastebime – paspaudžiame ranką besisveikindami ar apkabiname artimąjį. O šiurkšti rankų oda sukuria tikrai prastą įspūdį bei diskomfortą. Todėl svarbu kovoti su rankų odos problemomis, kol jos dar yra pagydomos – tinkama rankų ir kojų priežiūra jūsų sveikatai yra labai svarbi.

Kojos – viena didžiausią apkrovą kasdien gaunančių kūno dalių. Kasdien vaikštome ir aliname savo kojų odą, o vasarą itin dažnai skundžiamės išsausėjusia pėdų oda bei šiurkščiais kulnais. Visgi bandant šias problemas įveikti namuose, dažniausiai nepavyksta. Būtent todėl siūloma apsilankyti sveikatingumo centre, kur jums įvairiapusišką ir kvalifikuotą pagabą suteiks puikiai savo sritį išmanantys specialistai. Įvairios paslaugos siūlomos ir kojų priežiūrai. Galima pasimėgauti kojų SPA, masažais, šveitimais. Šios procedūros padeda atgaivinti kojų odą bei užtikrinti kokybišką kojų priežiūrą.

Netgi rūpinantis savo rankų ir kojų priežiūra, reikėtų nepamiršti ir veido bei viso kūno. Tad leiskite sau pasimėgauti grožio ir sveikatingumo procedūromis, kurios ne tik jus pagražins, bet ir pagerins savijautą. Neveltui yra sakoma – jei kūnas sveikas, tai sveika ir siela. Rūpinkitės savimi tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Rankų ir kojų priežiūra"

Rašyti komentarą