BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grožio paslaptys

Lazerinės procedūros Vilniuje

okeanija ● 2012-12-05

Lazerinės procedūros yra labai plati sfera grožio industrijoje. Skiriasi lazeriai, skiriasi procedūros, skiriasi klientai. Visiems klientams yra siūlomos įvairiausio lazerinės procedūros, tačiau į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį?

Dažniausios lazerinės procedūros yra susijusios su odos atjauninimu ir korekcijomis. Tai randų šalinimas, strijų šalinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, saulės įdegio šalinimas, kai netyčia nusideginama per daug… Viena populiariausių procedūrų yra randų šalinimas lazeriu. Jei strijas galima slėpti po rūbais, o pigmentines dėmes - po gausesniu sluoksniu makiažo, tai randų paslėpti nepavyks taip paprastai. Čia padeda efektyvūs frakciniai lazeriai.

Kaip vyksta tokia lazerinė procedūra? Pirmiausiai pasikonsultuojama su grožio klinikos specialistais dėl galimybių pašalinti randą. Jei viskas tvarkoje, sutariate dėl vizito. Atvykę atliekate randų šalinimo procedūrą (lazeriu yra vedžiojama virš rando, o šis savo spinduliais veikia odą, kad ji greičiau atsigautų ir atsistatytų. Po 4 dienų jau galite eiti į darbą, nes rando vietai nebegresia infekcija ar kokios kitos bėdos dėl išorinio poveikio. Tai labai efektyvi randų šalinimo procedūra, atliekama vieninteliu Lietuvoje frakciniu lazeriu Fraxel DUAL.

Kur tokia procedūra atliekama? Grožio ir estetikos klinika OKEANIJA turi tokį lazerį, kuriuo ir atliekamos efektyvios lazerinės procedūros. Jis efektyvus, todėl brangesnis, nei kiti Fraxel lazeriai, kurių Vilniuje rasite ne vieną. Efektyvumas yra tas dalykas, kodėl skubančiam miesto žmogui reikia visko greitai ir laiku, kad tik nesustotų greito gyvenimo ritmas, o gydymas nevirstų baisia izoliacija, kai namuose reikia slėptis 2-3 savaites ir vengti bet kokių kontaktų su išoriniu pasauliu.

Tiesa, šis Fraxel DUAL lazeris nepanaikina rando visiškai, nors jo efektyvumas - net iki 90%. Smarkiai sumažintas randas jau nebėra taip aiškiai matomas ir jį galima maskuoti kosmetologinėmis priemonėmis. Visiškai randus panaikinti gali tik brangi plastinė chirurgija. Lazerinės procedūros Fraxel lazeriu - paskutinė priemonė prieš plastikos chirurgo skalpelį.

Randų šalinimas lazeriu galimas tik pasikonsultavus su medikais ir grožio klinikos specialistais. Būtina įvertinti odos tipą ir rando storį. Pagal tai paaiškės, kaip smarkiai tas randas gali būti sumažintas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Lazerinės procedūros Vilniuje"

Rašyti komentarą