BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grožio paslaptys

Kosmetologijos paslaugos

okeanija ● 2012-12-12

Grožio klinika teikia nemažai paslaugų, tačiau svarbiausios, aišku, yra kosmetologijos paslaugos. Kas tai? Apie kokias paslaugas eina kalba?

kosmetologijos paslaugos

kosmetologijos paslaugos

Pirmiausiai reiktų paaiškinti, kas tai yra kosmetologija. Graikiškai “kosmetikos” reiškia gražinimas, o logos - mokslas. Taigi, kosmetologija yra mokslas apie kūno gražinimą. Šiuolaikinė kosmetologija susideda iš daugelio sudedamųjų dalių. Tai ir plaukų priežiūra (kirpimas, dažymas, gydymas), odos estetikos procedūros (raukšlių lyginimas, plaukų šalinimas), manikiūras arba nagų priežiūra, visažas, kitos odos priežiūros paslaugos. Dažnai girdima nuomonė, kad kosmetologijos paslaugos apima tik veido ir krūtinės sritį. Tai klaidinga nuomonė, nes kosmetologai rūpinasi viso kūno priežiūra. Veidas ir krūtinė yra tos sritys, kurios yra dažnai matomos, todėl jiems natūraliai skiriama daugiau dėmesio.

Kosmetologijos paslaugos yra teikiamos specialiose grožio klinikose ir SPA, kai kurios konkrečios kosmetologijos paslaugos teikiamos ir grožio salonuose, kirpyklose arba tiesiog namuose. Tiesa, namuose galima teikti ne visas paslaugas dėl tam tikrų higienos reikalavimų, kadangi dirbama su cheminiais produktais, kurių neteisingas naudojimas gali sukelti sveikatos sutrikdymų arba nemalonių pojūčių (pavyzdžiui plaukų tiesinimas keratinu, kai naudojama itin stipri cheminė medžiaga, kuriai reikia išsivėdinti).

Kompleksinės kosmetologijos paslaugos yra teikiamos didesnėse grožio klinikose, tokiose kaip grožio ir estetikos centras OKEANIJA.

Paslaugų kokybė priklauso nuo dviejų pagrindinių dalykų - svarbiausias yra kosmetologas, taip pat itin svarbu naudoti kokybišką kosmetiką ir priemones. Jei kosmetologas yra prastas ir nepatyręs, net ir geriausia kosmetika nepadės pasiekti norimo rezultato. Kosmetologas nėra gydytojas, tad odos gydyti negali, tik suteikti patarimų, o taip pat rekomenduoti gerą specialistą - dermatologą, kuris ir gali turėti įtakos dėl tam tikrų procedūrų. Kokybiška kosmetika ir priemonės yra taip pat labai svarbu, nes nuo to priklauso procedūros efektyvumas. „Gobšus moka du kartus” kosmetologijos paslaugų versle skamba kiek kitaip - „Gobšus moka dešimt kartų”. Taip yra dėl to, kad dirbant su nekokybiška kosmetika, jos sukeltų pasekmių vienu kartu ištaisyti nepavyksta. Kai kurioms procedūroms pigi ir nekokybiška kosmetika turi būti naudojama dešimt kartų, tuo tarpu kokybiškos priemonės naudojamos mažiau, tačiau jų efektyvumas yra didesnis. Grožio klinika - ne sanatorija Druskininkuose ar Palangoje, kur reikia paslaugomis naudotis savaitėmis. Dažniausiai mūsų klientai pageidauja greito efekto, o tai pasiekiama tik su kokybiška kosmetika ir profesionalaus kosmetologo pagalba.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kosmetologijos paslaugos"

Rašyti komentarą