BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grožio paslaptys

Grožio procedūros mamytėms

okeanija ● 2013-01-30

Sakoma, jog motinystė moteris puošia. Tačiau mamos juk taip pat nusipelno kartas nuo karto pasilepinti grožio procedūromis, kurios ne tik pagražina, bet ir pagerina savijautą. Grožio procedūros mamytėms - tai specialiai motinoms pritaikytos grožio ir sveikatingumo paslaugos, kurios atliekamos kvalifikuotų specialistų, naudojant natūralią kosmetiką. Specialų paslaugų paketą mamytėms siūlo grožio ir estetikos centras Okeanija.

Grožio procedūros mamytėms būna labai įvairios - nuo veido priežiūros iki specialiai parengtų mankštų ar masažų. Veido odą galima palepinti drėkinimo procedūromis, o brandesnei odai rekomenduotina speciali priežiūra - jos pagalba mažinamos tiek vos pastebimos, tiek ir ryškesnės raukšlės. Kūną galima palepinti šveitimo procedūromis bei masažais. Taip pat galimas specialus veido ir kūno odos priežiūros paslaugų derinimas - po jo pasijusite lyg ant sparnų! Pageidaujant galima sudaryti specialią mankštų bei masažų programą, kuri atitiks jūsų poreikius ir galimybes. Šios grožio procedūros mamytėms yra atliekamos grožio ir estetikos centre OKEANIJA. Jame taip pat atliekamos ir lazerinės procedūros, kurias atliks patys geriausi specialistai, prisitaikydami prie jūsų norų ir poreikių.

Neretai manoma, jog grožio procedūros moterims ir mamoms yra vienodos. Tačiau taip nėra. Mamytės reikalauja kur kas kruopštesnės priežiūros. Ypač daug papildomos priežiūros reikalauja nėštukės. Joms atliekant įvairias grožio procedūras naudojama kosmetika turi būti natūrali, kokybiška, atitikti aukštus standartus ir būti nekenksminga, ne tik mamytei, bet ir kūdikiui. Papildomos priežiūros reikia ne tik nėščiosioms, bet taip pat ir maitinančioms bei jaunoms mamytėms. Būtent atliekamų procedūrų kokybė priklauso nuo grožio paslaugų centro darbuotojų kvalifikacijos.

Šiuo metu Lietuvoje veikia nemažai įvairių centrų, kuriuose tliekamos grožio procedūros mamytėms. Būtent plati paslaugų pasiūla dažnai apsunkina apsisprendimą kur jas atlikti. Tad renkantis, kur lepintis grožio bei sveikatingumo paslaugomis, derėtų pasidomėti ne tik paslaugų kaina, bet taip pat ir kokybe. Pasirinkimą dažnai palengvina pažįstamų, draugų nuomonės ar tiesiog mamyčių atsiliepimai įvairiuose forumuose. Nors tarp jų neretai pasitaiko ir klaidingų vertinimų, tačiau pasidomėti vistiek vertėtų. Juk sveikata - didžiausias jūsų turtas!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Grožio procedūros mamytėms"

Rašyti komentarą